SEPETİM0

Hakkında

Merhaba!

Bu sitede gördüğünüz tüm çizim ve tasarımlar, ürün hikayeleri, fotoğraflar, bitip tükenmeyen hayaller markanın yaratıcısı olan bana, Lale Kunt’a aittir.

Arka planda tüm yaratım ve devam süreçlerinde benden desteklerini asla esirgemeyen iki kedim, Bal (11), Mumu (9) ile birlikte çalışmaktayım.

Lisede resim, üniversitede ise MÜGSF Grafik Sanatlar bölümünde okumuş, multidisipliner tasarımcıyım.

Eğitim hayatımın kısa özetinden de fark edileceği üzere, boyalar, fırçalar, kağıtlar, kalemler ve çeşit çeşit rengarenk malzemelerle oldukca haşır neşirim. 

Fotoğraf çekmek, sanatsal baskı teknikleri (linol, gravür, ahşap baskı v.s.), seramik sanatı, suluboya, guaj ve yağlıboya, yazı yazmak, dekorasyon, grafik sanatların çeşitli dalları (kurumsal kimlik, marka oluşturma, web siteleri hazırlama, ambalaj tasarımları, karakter yaratımı ve daha birçok farklı alan), kaligrafi, fırça yazımı... Bunlar üretmekten mutluluk duyduğum disiplinlerden bazıları.

Markam, bugünden yaklaşık 7 yıl evvel doğdu. 

O günden itibaren düşe kalka, bazen yanılarak, çokça araştırarak, bir gözlüğe ihtiyaç duymaya başlayıp numarasını da epey büyüterek, deyim yerindeyse dirsek çürüterek yüzlerce ürün yarattım. 

Ne kadar şanslıyım ki, bugüne dek yaptıklarım sevildi, elimden çıkan işler binlerce kişiye ulaştı. 

İster minik bir mesajla, sosyal medya hesaplarıma bırakılmış küçük bir kalp ve veya uzun yazılarla, satın aldığınız işimle, ne şekilde olursa olsun, günümü güzelleştiren ve beni üretmeye devam etmem için teşvik eden herhangi bir dokunuşla yanımda olan herkese minnettarım.

Kalemimin ucundan dökülüveren her şeye sevgi, neşe, kuş cıvıltısı, yağmur sesi ve biraz da olsa peri tozu bırakabilmiş olmayı umut ediyorum. Belki, yolumuzun kesiştiği herhangi birinin bunlara gerçekten ihtiyacı vardır, kim bilebilir...

Birlikte Neler Yapabiliriz?

Yukarıda bahsettiğim farklı disiplinlerdeki çalışmaların yanı sıra;

  • Grafik tasarım hizmetleri,
  • Basılı ve diijital mecralar için çözümler,
  • Karakter tasarımı,
  • Çocuk kitapları için çizimler,
  • Sosyal medya içerikleriniz için metin yazarlığı ve fotoğraf çekimleri,
  • Markalar için karakter tasarımları sayabileceklerimin bir kısmı.

İletişim kurabilmek için;
Kişisel Instagram hesabım; @lalekunt
Markamın Instagram hesabı; @lalekunt.illustration

Aklınıza takılan bir şey olursa, lütfen yazmaktan çekinmeyin; merhaba@lalekunt.com

Sevgiyle…