SEPETİM0

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş ve Ödeme

lalekunt.com'dan yapacağınız kredi kartı ile taksitli alışverişlerde, Dünya'nın en güvenli ödeme ortaklarından "Paynet" güvencesi kullanılmaktadır.

Bonus, World, Axess, Maximum ve CardFinans ile taksitli alışveriş yapabilir, banka havale-eft seçenekleri ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Banka havale-eft seçeneğini tercih ettiğinizde, ödemeyi yaptığınıza dair bilgiyi merhaba@lalekunt.com ‘a e-posta ile bildirmenizi rica ederiz.

Kargo ve Teslimat

Sitedeki ürünlerin hazırlanma süreleri farklılık göstermektedir. Satın aldığınız ürünün ne kadar süre içerisinde kargo firmasına teslim edilebileceğini, ilgili ürünün detay sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kargo şubesine teslim edilmiş paketlerin takip numarası, size mail yoluyla bildirilecektir.

Ürününüzü kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz, sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketler için, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve kesinlikle teslim almayınız.

Bunların dışında, konuyla ilgili aklınıza takılan bir nokta için iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin, merhaba@lalekunt.com

Hediye Paketi ve Not

Satın aldığınız ürünün sepet aşamasında ‘hediye paketi’ seçeneğini de ekleyerek alışverişinizi tamamlayın. Sonrasında her biri birbirinden benzersiz olan hediye paketlerinin hazırlanması güvenli ellerde, o benim işim :)

İçine eklemek istediğiniz bir not veya özel istekleriniz için lütfen bize yazın; merhaba@lalekunt.com

İptal ve İade Koşulları

Ürününüzü kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz, sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketler için kargo firmasına tutanak tutturunuz ve kesinlikle teslim almayınız. 

Kişileştirme talep edilmiş ürünlerde (renk, harf, yazı vs gibi) iade mümkün değildir, lütfen alışveriş yapmadan önce bunu göz önünde bulundurunuz.

Bunun dışında kalan diğer durumlar için, öncelikli olarak ürün iade formunu doldurunuz; http://yeni.lalekunt.com/index.php?route=account/return/add. Bu form tam olarak doldurulmalıdır, en kısa sürede cevap verilecektir. 

Lütfen dikkat; İlgili ürün elbette hiç kullanmamış ve ambalajını açılmamış olmalı.

Bu şartlar dışında kullanılmış, tahrip edilmiş vs şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını tazminle yükümlüdür. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için firmamıza başvurulmalıdır. 

Lütfen dikkat: Kişiselleştirme talep edilen ürünler (renk, harf, yazı vs gibi) için, iade ve değişim kabul edilmez.

Güvenlik

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Paynet’in gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtrelerinden ve konusunda deneyimli sahtecilik izlemek (fraud monitoring) ekibinden faydalanırsınız. Paynet, finans dünyasındaki en üst düzey bilgi sistemleri güvenlik protokolü olan PCI-DSS ile, uluslararası geçerliliği en üst düzeyde güvenlik standartlarına sahiptir. Türkiye’nin önde gelen bankaları, Visa ve MasterCard ile işbirliği içinde çalışarak güvenilir ödeme platformları sunmakta ve müşterilerimizin sitemizden keyifle alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.