Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php55/sess_fbd51dbd402d1982b856d4918fc31ecb, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/lalekunt/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_library_session.php on line 21Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php55) in /home/lalekunt/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_library_session.php on line 21 Autumn Essentials - Telefon Kılıfı - lalekunt.com
SEPETİM0
  • Autumn Essentials - Telefon Kılfı

Autumn Essentials - Telefon Kılfı


  • 80,00TL

Madem ki onlarsız yaşayamıyoruz, telefonlar gün boyu ellerimizden düşmüyor, o zaman işin içine biraz renk, şirinlik ve aşk katalım.
Baktıkca kalbinizdeki minik kuşlar mutlulukla kanat çırpsın diye, size telefon kılıfları hazırladım :)

• Karakter tasarımı, Lale Kunt ve lalekunt.com markasına ait olan çizim, plastik materyale yüksek kalitede basılmıştır.
• Monitörler arasındaki renk kalibrasyon farklılıkları sebebiyle, ekranda gördüğünüz ve size ulaşan ürün arasında renk-ton farklılıkları olabilir.
• Ürünün kargoya teslim süresi '4 iş günü’dür.
• Siparişi tamamlamadan evvel lütfen ’telefon modelleri’ kısmından seçim yapınız.
• Uyumlu telefonlar;

- İPhone 4 - 4S
- İPhone 5 - 5S
- İPhone 6 - 6Plus
- Galaxy S3 - S3 Mini
- Galaxy S4 - S4 Mini
- Galaxy Note 2
- Galaxy Note 3
- Galaxy Note 4
- Galaxy S5
- Galaxy S6

- Galaxy S7

........................................................................................................................
© lalekunt.com 2016
Çizimin tüm kullanım hakları tasarımcısı Lale Kunt ve lalekunt.com markasına aittir. Söz konusu illustrasyon, fotoğraf ve ürünler hak sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz, satılamaz ve veya başka amaçlar için kullanılamaz.

Benzer Ürünler